Tělový balzám kokosový s vůní Caffé Latte, 200 ml.

Káva ve spojení s kokosovým olejem regeneruje a hydratuje pokožku do hloubky a zanechá ji dokonale jemnou.

 Kokosová péče s vůní exotického ovoce pro každodenní péči  o pokožku, kterou zvláčňuje bez pocitu mastnoty, dodává ji vitalitu. 

Balzám je vhodný pokožku se sklony k praskání, ekzémům a striím. Zjemňuje a chrání nehtová lůžka. Vlasům navrací pružnost a lesk. 

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 379
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Tělový balzám kokosový s vůní Caffé Latte, 200 ml.

Káva ve spojení s kokosovým olejem regeneruje a hydratuje pokožku do hloubky a zanechá ji dokonale jemnou.

Schoulete se do mazlivé, omamně vonící náruče, která vás zahrne svou laskavou péčí. Provoňte kůži esencí caffe latte rozpuštěnou v hutném kokosovém oleji. Nechte si zdát krásné sny o dálkách, útulných pražírnách kávy a bělostném mléku, které naplno zavlaží a pohladí vaši pokožku. Složení bio kokosového oleje lisovaného za studena s přidaným extraktem voňavých kávových plodů přispívá k dobré náladě, zároveň bohatě zásobuje pokožku na povrchu těla. Aktivující kombinace voňavých látek vtíraná do kůže celkově harmonizuje. Vhodný ke každodenní péči o pokožku i k relaxační masáži.

  • s vůníkávy
  • zvláčnuje & vyživuje pokožku
  • pro každodenní péči o pokožku
  • vhodný i pro vlasové zábaly
Coconut Oil tělový balzám kokosový caffe latte pro každodenní péči o pokožku, kterou zvláčňuje bez pocitu mastnoty a dodává jí vitalitu. Balzám je vhodný na pokožku se sklony k praskání, ekzémům a striím. Zároveň pomáhá zjemnit a chránit nehtová lůžka & také vlasům navrací pružnost a lesk.
 
Efekt: dlouhotrvající, hydratační
Účinek: hydratace, péče
Typ pleti: citlivá, Normální, Suchá