Sada bylinek a koření Sana Essence

Značka: Sanna Essence

Sada bylinek a koření Sana Essence 

naprosto skvělý, cenově výhodný 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: 348
680 Kč 607,14 Kč bez DPH
Sada bylinek a koření Sana Essence
Značka: Sanna Essence
Kräuter 1920x1920
Tip Bestseller

Sada bylinek a koření Sana Essence 

 
Bez ohledu na to, zda grilujete, smažíte, vaříte v páře nebo dusíte. Sana Box má všechny bylinky, které potřebujete k vykouzlení chutného pokrmu. Ať už chcete vyzkoušet středomořské, orientální nebo místní bylinky a koření, bylinkový box Sana Essence obsahuje velký výběr přírodních bylinek a koření.
Bylinky a koření nejen dodají našemu jídlu osobitost a zpestří v kuchyni, ale také prodlouží trvanlivost a přispívají k lepšímu trávení jídla. Mnoho bylin a koření má antibakteriální a trávicí účinky.
Pro člověka jejich jedinečná kombinace vytváří aroma a také dodává tělu řadu složek, které mají pozitivní vliv na pohodu.
 

Přírodní koření Sana Essence:

 
  • bez zvýrazňovačů chuti
  • bez umělých přísad
  •  bez konzervačních látek
  •  bez kapacích pomůcek
  •  bez levných plniv
  •  a bez barviv a aromat
 

Krabička na bylinky a koření Sana Essence obsahuje:

 
1x  sůl Luisenhall (sůl z mrtvného moře)
 
Každé koření přirozeně vylepší vaše jídlo. Jsme přesvědčeni, že výraznou chuť pokrm získá pouze díky jemnému sladění přírodních bylin a koření.
Historie koření je stará jako lidstvo samo Naši předkové úplnou náhodou zjistili, že některé bylinky a koření mají blahodárný vliv na zdraví a pohodu.
Byliny a koření obsahují silice, což jsou těkavé sekundární rostlinné látky. V závislosti na odrůdě se vyskytují i ​​hořčiny, barvy a třísloviny, dále alkaloidy, pryskyřice a glykosidy. Kulinářská bylina často obsahuje stovky různých jednotlivých složek. Tyto látky chrání rostliny před predátory a přitahují hmyz.

Něco o značce