Pan do Mar tuňáková bio olivová paštika - 125g.

Značka: Pan do Mar

Bio certifikovaná paštika z tuňákových oliv - jemná, lahodná pomazánka - vždy potěší!

Dostupnost Skladem (3 ks)
Kód: MT00057
150 Kč –16 % 125 Kč 111,61 Kč bez DPH
Pan do Mar tuňáková bio olivová paštika - 125g.
Značka: Pan do Mar
Bio Tunfischpastete Mit Deckel 1920x1920
Akce Novinka
150 Kč –16 %
Paštika z tuňáka z kontrolovaného a udržitelného rybolovu. Uloveno jednotlivě na rybářské pruty pobřežními rybáři tradičním způsobem ve východním středním Atlantiku (oblast FAO Xa2 / 34.I.2 - III.12: Azory a Kanárské ostrovy / Pobřeží Senegalu). Ručně vyráběné podle tradiční receptury z tuňáka a rafinované olivami, extra panenským olivovým olejem z prvního lisování za studena, cibulí, česnekem a pepřem z certifikovaného ekologického zemědělství.
 
Rybolov je metoda doporučená ekologickými organizacemi a považovaná za udržitelnou. Zabraňuje vyhazování podměrečných a neprodejných druhů. Nepoužití sítí zaručuje kvalitu ryb zpracovaných pro tento produkt.
 
Tento úlovek sledovaly rybářské orgány Evropského společenství, ICCAT (Mezinárodní komise pro ochranu tuňáků v Atlantiku), Earth Island Institute (Dolphin Safe) a nevládní organizace pro udržitelnost.
 
Španělská Eco-Control: ES-ECO-022-GA/CRAEGA, Consejo Regulador de la Producción Ecológica de Galicia. Zpracování organických surovin a sledovatelnost úlovku jsou kontrolovány a certifikovány BCS Öko-Garantie. Výrobky vyrobené v souladu s Nařízením ES 834/2007 čl. 23.
 
• Způsob lovu: rybářský háček
• Pobřežní rybolov v evropských vodách – vyhýbá se dlouhým přepravním trasám
• vysoká kvalita ryb
• bez přísad
• bez příchutí