Pan do Mar bio mušle v bio marinádě, 85g

Značka: Pan do Mar

Pan do Mar Mušle v bio marinádě 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: MT00053
155 Kč 138,39 Kč bez DPH
Pan do Mar bio mušle v bio marinádě, 85g
Značka: Pan do Mar
Bio mušle z hlubin průzračných fjordů členitého atlantického pobřeží Galicie na severozápadě Španělska. Naložené v domácí marinádě ze španělského panenského olivového oleje, octa, papriky, cibule a česneku, vše z ekologického zemědělství.
 
 
Ručně nakládané bio maso mušlí v této konzervě pochází z chovu Batea ve fjordech Ría de Arousa. Obrovské bohatství živin, které zde panuje, způsobené Golfským proudem a silnými přílivy a odlivy, které zajišťují promíchávání vody a vodu bohatou na kyslík, tvoří základ pro přirozený a zdravý růst.
 
 
Bio slávky Pan do Mar vyplavují u pobřeží na lanech zavěšených až 12 m hluboko v moři, která jsou připevněna k dřevěným vorům. Dlouhá doba růstu a exkluzivní strava planktonu umožňuje krásnou velikost a vynikající chuť. Chov slávek z ekologické a přírodní akvakultury Batea zachovává sociální strukturu v rybářských komunitách prostřednictvím své ekonomické výkonnosti a zabraňuje exodu z venkova. Pomáhá také udržovat vysokou kvalitu našich rybích konzerv.
Organické přísady certifikované BCS Öko-Garantie, (Norimberk, Německo). Španělská kontrola: ES-GA-ES/CRAEGA, Concello Regulador de la Producción Ecológica de Galicia. Výrobky vyrobené podle EG-VO 834/2007.
 
• Mušle z Galicie
• organická a přírodní akvakultura
• bohaté na bílkoviny a minerály
• bez přísad
• bezlepkový
 
Složení 
 MUŠLOVÉ MASO*** (74 %), extra panenský olivový olej* (14 %), jablečný ocet* (9 %), paprika*, cibule*, česnek*, mořská sůl
obsahuje následující alergenní složky: měkkýš
*z kontrolované ekologické produkce, ***z uznávané ekologické akvakultury
 

Nutriční hodnoty na 100 g

Energie kJ / kcal: 757 kJ / 178 kcal
Tuk: 9,30 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 1,75 g
z toho mononenasycené mastné kyseliny: 4,39 g
z toho polynenasycené mastné kyseliny: 1,95 g
Sacharidy: 3,00 g
z toho cukry: 1,00g
Vláknina: 1,00 g
Vaječný bílek: 21,00 g
Sůl: 1,57 g