Pan do Mar Makrela Bio paštika s pepřem - pikantní - 125g.

Značka: Pan do Mar

Bio makrela Bio paštika z pepře jemně pikantní. Skvělé jako pomazánka na chleba!

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: MT00056
150 Kč –16 % 125 Kč 111,61 Kč bez DPH
Pan do Mar Makrela Bio paštika s pepřem - pikantní - 125g.
Značka: Pan do Mar
Makrelen Pastete Front 1920x1920
Akce Tip
150 Kč –16 %
Paštika vyrobená z filetů makrely (Scomber scombrus), které byly ručně vyčištěny a nemají kůži ani kosti, z kontrolovaného a udržitelného rybolovu řemeslnými rybáři ze severního španělského pobřeží v severovýchodním Atlantiku (oblast FAO 27.VIII.c: Záliv Bizcaya) a chycen čárou . Vyrobeno z papriky, extra panenského olivového oleje z prvního lisování za studena, cibule, česneku a pepře rafinovaného z certifikovaného ekologického zemědělství.
 
 
Makrely se chytají jednotlivě pomocí šňůr, ke kterým je připevněno několik rybářských háčků. Vlasoví rybáři spouštějí vlasce přímo nad hejno makrel. Tím se zabrání ulovení nežádoucích druhů ryb nebo ptáků a savců. Tato metoda lovu makrel je ta s nejnižším úlovkem, ale umožňuje nejkvalitnější ryby.
 
 
Pobřežní rybolov v evropských vodách se vyhýbá dlouhým přepravám přes půl světa, které mají negativní dopad na energetickou bilanci a zvyšují emise CO2. Krátké přepravní trasy navíc pomáhají udržet vysokou kvalitu ryb. Tento úlovek byl schválen oběma rybářskými orgány Evropského společenství.
Španělské organické kontrolní číslo: ES-ECO-022-GA/CRAEGA, Concello Regulador de la Producción Ecológica de Galicia. Zpracování organických surovin a sledovatelnost úlovku jsou kontrolovány a certifikovány BCS Öko-Garantie. Výrobky vyrobené v souladu s Nařízením ES 834/2007 čl. 23.
 
 Způsob lovu: rybářský háček
• Pobřežní rybolov v evropských vodách – vyhýbá se dlouhým přepravním trasám
• vysoká kvalita ryb
• bez přísad
• bez příchutí
 
Atlantská makrela: 55 %, pepř*: 20 %, extra panenský olivový olej: 12 %, bramborové vločky*: 9 %, cibule*, česnek*, pepř*, mořská sůl. (*: ekologicky pěstované). 44 % zemědělských surovin pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství.
Bezlepkový výrobek.
 

Průměrné nutriční údaje na 100 g

 
Energie kJ /kcal                                      812 kJ/ 191 kcal
Tuk 12,30 g
z toho nasycené mastné kyseliny 2,38 g
z toho mononenasycené mastné kyseliny 6,89 g
z toho polynenasycené mastné kyseliny 2,23 g
Sacharidy 5,0 g
z toho cukry 1,0 g
Vláknina 1,3g
Bílkoviny 15,2 g
Sůl 1,08 g