Hořké kapky, 100 ml

Značka: Sanna Essence

Byliny s vysokým podílem hořkých látek ve vyváženém poměru.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: MT00012
550 Kč 491,07 Kč bez DPH
Hořké kapky, 100 ml
Značka: Sanna Essence

Hořké látky v těchto kapkách pozitivně působí na trávení, zejména při nadýmaní. Zmenšují také chuť na sladké. Obsahují alkohol, který je důležitý pro extrakci důležitých látek z bylin a pro konzervaci.

Hodnotné hořké byliny s vysokým podílem hořkých látek ve vyváženém poměru dodávají Sana Essence Organic Bitter Elixir jeho blahodárné vlastnosti. Pečlivě sladěné bylinky přispívají svými hořkými látkami k celkové pohodě. 
 
Bylinné hořčiny bývaly považovány za lék. Zejména v klášterních zahradách si mniši a jeptišky dali za úkol získávat cenné přísady z léčivých rostlin namáčením v lihu a nabízet je v koncentrované formě na nejrůznější neduhy nejen trávicího traktu.
 
Odborníci na výživu a dobří kuchaři vědí, že přírodní účinky bylin jsou nejlepší. Doporučují proto při vaření přidávat do jídla bylinky a koření na trávení, jako je kmín, bobkový list, saturejka, libeček, šalvěj, pelyněk, tymián, rozmarýn nebo fenykl.

 

Složení: voda, 22% alkohol, výtažek z kořene Angeliky, galgantu, enziánu, artyčok, zázvor, skořice, kardamom, ostropestřec mariánský

Užití: polknout 15 kapek před jídlem, lze nebo zapít vodou

Obsah vydrží 3-4 týdny

Obsah: 100 ml

Oznámení:
Uvedené doporučené množství denní spotřeby nesmí být překročeno. Doplňky stravy by neměly být používány jako náhrada vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Výrobek skladujte mimo dosah malých dětí.

 

Něco o značce