Filety z makrely Pan do Mar v bio rajčatové omáčce, 120 g

Značka: Pan do Mar

Filety z makrely Pan do Mar v bio rajčatové omáčce

Dostupnost Skladem (2 ks)
Kód: MT00049
115 Kč 102,68 Kč bez DPH
Filety z makrely Pan do Mar v bio rajčatové omáčce, 120 g
Značka: Pan do Mar
Pan do Mar Makrelenfilets 90 600x361 1920x1920
Novinka

Filety z makrely (Scomber scombrus) bez kůže a kostí z udržitelného a kontrolovaného pobřežního rybolovu v severovýchodním Atlantiku (oblast FAO 27.VIII.c: Bizcayský záliv) u severního pobřeží Španělska a ulovené na šňůru. Ručně filetované a připravované s domácí rajčatovou omáčkou z rajčat, extra panenského olivového oleje z prvního lisování za studena, cibule, česneku a papriky, vše z ekologického zemědělství.


 
Makrely se chytají jednotlivě pomocí šňůr, ke kterým je připevněno několik rybářských háčků. Vlasoví rybáři spouštějí vlasce těsně nad hejno makrel. Tím se zabrání ulovení nežádoucích druhů ryb nebo ptáků a savců. Přestože je tato metoda lovu makrel nejslabší, umožňuje nejlepší kvalitu ryb.
 
Pobřežní rybolov v evropských vodách se vyhýbá dlouhým přepravám přes půl světa, které mají negativní dopad na energetickou bilanci a zvyšují emise CO2. Krátké přepravní trasy navíc pomáhají zachovat vysokou kvalitu ryb. 
 
Španělské organické kontrolní číslo: ES-ECO-022-GA/CRAEGA, Concello Regulador de la Producción Ecológica de Galicia. Zpracování organických surovin a sledovatelnost úlovku kontrolovaná a certifikovaná BCS Öko-Garantie. Výrobky vyrobené podle EG-VO 834/2007 čl. 23.
 
 Způsob lovu: rybářský háček
• Pobřežní rybolov v evropských vodách – vyhýbá se dlouhým přepravním trasám
• vysoká kvalita ryb
• bohaté na omega-3 mastné kyseliny
• bez přísad
• bez aromat
 
Čistý obsah 120g.
sušená hmotnost 90g.
 

Složení :

Filety z makrely: 75 %, rajče*: 14 %, extra panenský olivový olej*: 6 %, cibule*, česnek*, paprika*, mořská sůl. (*: z ekologického zemědělství). 24 % zemědělských surovin pochází z kontrolovaného ekologického pěstování.
Bezlepkový výrobek.
 

Výživové údaje na 100 g:

Energie (kcal) ‎173,04 kcal
Tuk 10,6 g
toho:
Nasycené mastné kyseliny ‎ 2,3 g
Sacharidy 4,0 g
toho:
- Cukr 1,0 g
Vaječný bílek ‎16,6 g
Sůl 0,7 g