BIO jablečný ocet, zakalený, 250 ml

Značka: Sanna Essence

Organický BIO jablečný ocet Sana Essence, 250 ml

Dostupnost Skladem (5 ks)
Kód: MT00013
145 Kč 129,46 Kč bez DPH
BIO jablečný ocet, zakalený, 250 ml
Značka: Sanna Essence

Tento jablečný ocet se vyrábí z BIO jablek šetrným způsobem. Je nefiltrovaný, nepasterizovaný. Výborně se hodí na dochucení zeleninových salátů. Přidáním do vody nebo minerálky vyrobíte osvěžující nápoj.

Specialita z bio octa
Organický jablečný ocet Sana Essenece pochází z čistého vína a lze jej použít samostatně nebo do salátů, dresinků nebo omáček. Čerstvě sklizená jablka vytvářejí jemně kyselý kulinářský zážitek, který nemá konkurenci. Díky dlouhému skladování v dřevěných sudech zraje jemně sladký bio jablečný ocet Sana Essence s autentickou chutí živé tradice.
 

Co dokáže jablečný ocet
Jablečný ocet je mnohem víc než jen skvělá přísada do salátových dresinků. I přes svou kyselou chuť má jablečný ocet zásaditý účinek, a proto se často pije rozpuštěný ve vodě, aby se vyrovnala acidobazická rovnováha. Dezinfekční vlastnosti jablečného octa jsou velmi vhodné i pro vnější použití, například při bodnutí hmyzem nebo jako doplněk do koupele na nohy.

Jak se vyrábí jablečný ocet?
Z místních jablek se vyrábí přirozeně kalný jablečný ocet. Nefiltrovaný a nepasterizovaný – hodnotný, velmi ceněný přírodní produkt pro použití v potravinách nebo ředěný minerální vodou a slazený medem, osvěžující nápoj.

Sana Essence BIO jablečný ocet

  • Bez přísad
  • Bez dalšího přidaného cukru
  • Veganské

Obsah: 0,25 l

100% jablečný ocet z ekologického zemědělství
DE-ÖKO-039/ zemědělství EU

Původ: Německo

Výživové údaje na 100 ml

Energie 85 kJ /20 kcal
Tuk
z toho nasycené mastné kyseliny

0,00 g
0,00 g

Z toho sacharidy:
cukr
0,50 g
0,20 g
Protein 0,00 g
Sůl <0,01 g


Uchovávejte těsně uzavřené a v chladu.

Něco o značce