BIO čokoládové špaldové műsli, 500 g

Značka: Drax-Műhle

BIO čokoládové špaldové müsli se 100% špaldovým zrnem.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Kód: MT00035
140 Kč 125 Kč bez DPH
BIO čokoládové špaldové műsli, 500 g
Značka: Drax-Műhle

Pojem „müsli“ je obecně spojován se zdravou stravou a zdravým začátkem dne. To platí i z nutričního hlediska. Obilné zrno obsahuje komplexní sacharidy ve formě škrobu, které se pomalu rozkládají a způsobují mírné zvýšení hladiny krevního cukru. Mnoho vlákniny, kterou celé zrno poskytuje, zajišťuje, že organické müsli vás zasytí na dlouhou dobu.

 
Toto müsli je inspirováno receptem Hildegardy von Bingen. S 60 % špaldovýchvloček, ovocnými malinami a hořkou i plnotučnou mléčnou čokoládou chutná báječně i zdravá výživa.
 
S 21% čokoládou. Čokoládové špaldové müsli je tou pravou snídaní pro dobrý start dne. To umožňuje doplnění energetických rezerv, které byly sníženy nebo spotřebovány během noci. 
  • Zdravé a lahodné müsli – s 60 % špaldových vloček
  • Čokoládové špaldové vločkové müsli podle Hildegard von Bingen s malinami
  • Pro zdravý začátek dne plný energie a radosti ze života
  • Množství: 500 g

Složení: špaldové vločky 60 %, plnotučná mléčná čokoláda 10,5 % (cukr, kakaová hmota, sušené plnotučné mléko, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, vanilin), hořká čokoláda 10,5 % (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin, vanilin ), med 6,7 %, sušené banány, pufovaná špalda 4 %, mrazem sušené maliny, palmový tuk, obalovací látka: arabská guma, rýžová mouka, skořice.
Může obsahovat stopy ořechů a sezamu.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energie 1677 kJ/398 kcal
Tuky
Z toho nasycené tuky
8,6 g
4,3 g
Z toho sacharidy:
cukr
65,1 g
20,8 
g
Vláknina 7,3 g
Protein 11,4 g
Sůl 0,03 g