BIO celozrnné žitné těstoviny, 500 g

Značka: Sanna Essence

BIO celozrnné žitné těstovinySana Essence jsou zdravou alternativou pro fanoušky těstovin.

 
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: MT00032
145 Kč 129,46 Kč bez DPH
BIO celozrnné žitné těstoviny, 500 g
Značka: Sanna Essence
MT 0041
Novinka Tip

100% BIO celozrnné žitné těstoviny fussili z řemeslné výroby.

  • Bez zvýrazňovačů chuti
  • Bez syntetického barviva
  • Bez konzervačních látek
  • Sušený na vzduchu
  • Veganské těstoviny
 
Dalším produktem našich zdravých a chutných bio celozrnných produktů jsou tyto lahodné bio žitné nudle z německé produkce.
Jsou vyrobeny ze 100 % BIO celozrnné žitné mouky a navíc obsahují jen trochu vody a špetku soli.
 
BIO žito, které používáme k výrobě celozrnných těstovin, je vypěstováno v Německu a má certifikát kvality Bioland (DE-ÖKO-037/EU-Agriculture)Kvalita našeho celozrnného žita je pravidelně kontrolována, aby měli naši zákazníci jistotu, že nakupují pouze produkty té nejlepší kvality a kvality.
 
Naše lahodné BIO žitné nudle mají tvar spirály a jsou vyrobeny z čisté celozrnné žitné mouky, soli a vody. Nudle neobsahují žádná vejce ani jiné živočišné složky a jsou proto ideální pro veganskou stravu.
 
Naše 100% BIO celozrnné žitné těstoviny mají navíc vysoký obsah vlákniny 14 %. Ty přirozeným způsobem stimulují střevní činnost. S velmi nízkým obsahem tuku pouze 1,7 % a ještě nižším obsahem cukru 1,02 % poskytují tyto fusilli s vysokým obsahem vlákniny základ zdravého, a přesto sytého pokrmu pro celou rodinu. Přitom obsah cenných minerálů jako vápník, hořčík a železo je třikrát vyšší než v pšeničných nudlích.
 
S průměrnou dobou vaření pouhé 4 minuty se tyto nudle připravují rychle a snadno a rychle se podává chutné a syté jídlo.
 
Naše tipy, jak uvařit dokonalé spirálové těstoviny ze 100% BIO celozrnné žitné mouky:
 
Pro každého, kdo rád jí těstoviny, stojí za zvážení přechod z produktu z bílé mouky bohatého na sacharidy na celozrnné těstoviny bohaté na vlákninu, aby obohatil zdravou a vyváženou stravu. Jsou také výborným doplňkem veganské stravy.
 
Všechny celozrnné těstovinové výrobky lze skladovat po dlouhou dobu, a proto se dobře hodí i pro dlouhodobé skladování, to však platí pouze tehdy, pokud zůstane původní obal uzavřen. Neotevřený balíček celých žitných nudlí lze skladovat až 3 roky, pokud je místo skladování suché a není vystaveno přímému slunečnímu záření.
 
Nutriční hodnoty na 100 g

Energie 1244 kJ / 293 kalorií
Tuk
z toho nasycené mastné kyseliny
1,7 g
0,3 g
Z toho sacharidy:
cukr
60,7 g
1,02 g
Vláknina 14,0 g
Protein 8,80 g
Sůl 0,02 g
 
 

Něco o značce